Aktualitātes

Šomēness mēs jau desmito gadu organizējām labdarības akciju, lai Itālijā un Spānijā dzīvojošie latvieši savējiem uz Latviju vai no Latvijas uz Spāniju un Itāliju varētu bezmaksas nosūtīt Ziemassvētku dāvanas. Šogad šīs akcijas ietvaros mēs kopumā pārvadājām 45 dāvanu saiņus! Kas bija dāvanās un no kurienes uz kurieni tās ceļoja? 

 

Kopumā šī gada akcijā mēs bezmaksas nogādājām dāvanas 472 kg apjomā. Mazākais sūtījums svēra līdz vienam kilogramam, kamēr lielākais - pat 30 kilogramus. 

Labdarības akcijā vairāk iesaistījās Latvijas piederīgie Itālijā, jo no turienes uz Latviju ceļoja 19 dāvanu saiņi. Nedaudz kūtrāki bijuši tautieši Spānijā (11 sūtījumi), kamēr no Latvijas uz Spāniju vai Itāliju tika nogādātas 15 dāvanu kastes.... 
 
 
Spānijā dāvanas sūtītas no Ibi, Madrides, Valencijas, Barselonas, Monsonas, Paternas un Torremolinos. Savukārt, Itālijā akcijai atsaucās Latvijas piederīgie, kas tagad dzīvo Romā, Lecco, Florencē, Boloņā, Parmā, Lecce, Milanā, Casette Verdini, un Granarolo dell Emilia. Bet no Latvijas uz Itāliju dāvanas aizceļoja uz Fiorano Modenese, Soleto, Boloņu, Parmu, Lecco un Florenci. Vairākums saņēmēju Latvijā dzīvo Rīgā, bet dāvanas aizceļojušas arī uz Bausku, Ozolniekiem, Jūrmalu, Tukumu, Liepāju, Salaspili un Cēsīm.
 
Kā citus gadus, arī šogad Ziemamassvētku dāvanās visbiežāk mūsējie sūtīja tādus Latvijas gardumus kā rupjmaizi, balzamu vai pelēkos zirņus, ķimeņu sieru, „Laimas” konfektes, zefīrus, medu, halvu, kā arī piparkūkas. 

Arī Latvijā dzīvojošie no saviem mīļajiem ārzemēs visbiežāk saņēma šo zemju našķus svētku galdam - olīveļļu, šķiņķi, cieto sieru, makaronus, kafiju, itāļu tradicionālo Ziemassvētku kēksu jeb panetone, kā arī vīnu. 

Papildus ēdmaņām sūtījumos bija arī adījumi, žurnāli un foto albūmi, kosmētika, rotaļļietas, galda spēles, kā arī dažādi suvenīri, apģērbi un apavi.
 
 
Mēs priecājamies, ka mums izdevās kopīgi radīt svētku sajūtu vismaz 45 ģimenēs ! 
 
 
 
 
 
Terra Express davanas bez maksas
 
 
 
 
 
Atpakaļ
Mūsu vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai
Aizvērt paziņojumu Uzzināt vairāk