Aktualitātes

TERRA EXPRESS šogad atzīmē 10 GADU jubileju un 10 gadus transporta nozarē. 

TERRA EXPRESS  ir izveidots 2008.gadā un ir Latvijas kapitāla uzņēmums. Darbu aizsāka tās priekšsēdētāja Viola Sjakste  kura izveidoja transporta un loģistikast uzņēmumu lai apaklpotu klientus konkrētā transporta nišā pārvadājot kravas no tālākiem Eiropas reģioniem - Dienvidu valstīm.

 

Mans mērķis bija izveidot transporta uzņēmumu kas ne vien nodrošinātu trasnporta pakalpojumus un kravu plūsmu, bet radīt uzņēmumu kas būtu draudzīgs klientiem. Nodrošināt individuālus risinājumus atbilstoši klienta interesēm, būtu viegls apkalpošanā un ērts klientiem pakalpojumu pasūtīšanas kārtībā. Manuprāt, tas bija tieši tas kas pirms 10 gadiem transporta nozarē visvairāk iztrūka un bija nepieciešams … V.Sjakste

 

No 2008.gada  saglabātas pirmās vēsturiskās liecības par PIRMAJIEM PASŪTIJUMIEM  kā arī  SKATS NO PIRMĀ BIROJA VIESTURA IELĀ, kas agrā pavasarī pārvērtās dzeltenā ziedošā pieneņu laukā. Rūpīgi strādājot pie klientu apkalpošanas, pasūtījumu skaits auga. Lai strādātu kā tiešais pakalpojumu sniedzējs, jau pirmajā gadā tika iegādātas PIRMĀS DIVAS FŪRES , PAPLAŠINĀTS ĀRVALSTU PARTNERU LOKS.

 

Terra Express sadarbibas partneri

 

Tās bija Terra Express VEIKSMES ATSLĒGAS un ļāva nodrošināt stabilu un  kvalitatīvu pakalpojumu klāstu. 

 

Terra Express savu preču atgādāšanu uztic gan atpazīstami interjera un modes dizaineri, gan privāpersonas un veikalu tīkli. Esam veduši gan Ziemassvētku dāvas ārzemēs dzīvojošo latviešu ģimenēm, gan eksluzīvas Itāļu u.c. valstu dizaineru kolekcijas   Dolche Gabbana, Chanel franču audumu, Kenzo, eksluzīvas mēbeles, antīkus māklas priekšmetus. Latvijas un ārvalstu mākslinieku darbus, izlasītas vīnu kolekcijas. Apakalpojuši vēstniecības, privātus uzņēmējus. Kā mazumtirgotājus, tā vairumtirgotājus. Nogādājuši atpūtnieku bagāžu un dažādus spēkratus: automobīļus, motocikus, jahtas u.c. transportlīdzekļus ceļotājiem.

 

 

Mūsu prioritāte-solījumu izpilde pakalpojuma termiņu nodrošināšanā un maksimāla drošība preču atgādāšanā.              

Mūsu mērķis-strādāt tā, lai uzticot savas prece pārvadājumam klients iegūst sirdsmieru par preču drošību un galvenais brīvu laiku citu darbu veikšanai vai atpūtai.

Nākotnē plānojam -paplašināt pakalpojumu klāstu tādā līmenī, lai ikfienu klientu varētu apkalpot visos intersējošos transporta virzienos . Piedāvāt uzglabāšnu un veikt vietējās vai eksporta piegādes jebkuros citos transporat virienos. 

 

Par jebkuru jautājumu saistībā ar TERRA EXPRESS darbu, vēsturi vai pakalpojumiem variet jautāt mūsu speciālistiem.

Sazinoties pa tālruni 26 009 009, vai arī e-pastu: cenas@terraexpress.lv 

 

https://lh5.googleusercontent.com/vKt_KlS1XNQdHfwyVY1zijuXA5qCPwG2O_0eXtF6t1BJomZV44nWrUKvdTDq5gEq_Otyp5Eh7-obYHCLPOse3xVjwwlgo9E4xmf9Nynmk3xNomkQ2VDDP1LhnwwGLvExZ6wLyPO-

 
 

 

 

 

 

Atpakaļ
Mūsu vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai
Aizvērt paziņojumu Uzzināt vairāk