Aktualitātes

Šis gads mums ir iesācies ar vairākām lieliskām ziņām, tādēļ ar dažām no tām vēlamies padalīties arī ar Jums.

 

1. Jaunas biroja telpas. Esam pārvākušies uz plašākām un skaistākām biroja telpām – Viskaļu ielā 11, Rīgā - kurās pavisam drīz pievienosies arī mūsu jaunie kolēģi. Jaunajās telpās esam iejutušies pavisam labi, arī Jūs aicinām ciemos tās apskatīt.

2. Esam palielinājuši pārvadājamo kravu tīklu. Šoreiz labās ziņas ir par saulaino Spāniju – šajā valstī strauji pieaug mūsu aģentu skaits un mūsu pakalpojumi ir izmantojami jau 4 Spānijas pilsētās. Bez ievērības nevaram atstāt arī to, ka aktīvi esam sākuši darboties ar salikto kravu pārvadājumu eksportu gan uz Itāliju, gan Spāniju, kas ātrāk un ekonomiski izdevīgāk ļauj nogādāt Jūsu sūtījumu galamērķī.

3. Palielinājām auto parku. Lai uzlabotu klientu servisu un varētu Jūsu pasūtījumu veikt vēl ātrāk, esam iegādājušies jaunus auto.

Šobrīd darbu pie laika mašīnas skicēm esam nedaudz apturējuši, jo iegādātais jaunais auto parks un paplašinātais aģentu tīkls ir attaisnojis vairākus mūsu mērķus. Tomēr varat būt droši – šo utopisko ideju mēs neatstāsim novārtā, jo zinām, cik svarīgs Jums ir laiks.

Atpakaļ
Mūsu vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai
Aizvērt paziņojumu Uzzināt vairāk